Hurtownia zabawek od 1992 roku

Spółka LAMPS, a.s. została założona w 2002 roku i od początku swojego istnienia specjalizuje się w sprzedaży zabawek. Jednak jej historia jest o wiele dłuższa, ponieważ stanowi kontynuację poprzedniej działalności gospodarczej jej właścicieli, prowadzonej już od 1992 roku.

Wysokiej jakości serwis i stabilność

Od momentu założenia spółki osiągnęliśmy stabilną, cenioną przez odbiorców pozycję na czeskim rynku. Do naszych klientów należą zarówno przedsiębiorstwa zajmujące się hurtową dystrybucją zabawek, jak i bezpośredni sprzedawcy detaliczni sprzedający zabawki klientom końcowym. Nasza spółka w maksymalnym stopniu stara się wyjść naprzeciw oczekiwaniom kontrahentów, dążąc do zapewnienia im cen, które umożliwią im osiągnięcie wysokiej rentowności i dobrego poziomu sprzedaży. Podstawą naszych relacji handlowych są wysokiej jakości serwis oraz stabilność.

Główny asortyment: zabawki

Nasz asortyment stanowią: markowe zabawki MATTEL, HASBRO, INTERKOBO, zabawki z importu, zabawki z UE, a także zabawki producentów krajowych. W sumie w naszej ofercie znajduje się kilka tysięcy rodzajów towarów pochodzących od kilkudziesięciu producentów. Wszystkie artykuły są przygotowane do natychmiastowego odbioru w naszej samoobsługowej hurtowni zabawek w Pradze 9 – Horní Počernice.

Zabawki na zamówienie

Kolejne zabawki zapewnimy dla Państwa po uprzednim złożeniu zamówienia. Można u nas znaleźć kompletną ofertę firmy Interkobo, Mattel, Hasbro, lalki, dodatki, wózki, zabawki pluszowe, samochodziki, kolejki, zestawy do zabaw i wiele innych artykułów.

Wyjątkowe ceny i ponadstandardowy serwis – to hurtownia LAMPS

Nasza spółka stara się zapewnić klientom możliwie najniższe ceny podstawowe, jakie są osiągalne na czeskim rynku zabawek. Zapewniamy darmową dostawę wybranych przez Państwo towarów do Państwa punktów sprzedaży. Stałym kontrahentom udzielamy rabatów i innych upustów. Dla naszych odbiorców kilka razy w roku organizujemy imprezy promocyjne połączone z prezentacją nowych kolekcji towarów z możliwością ich nabycia na korzystnych warunkach.

Prosimy o kontakt z nami

W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji prosimy o kontakt z naszą spółką pod adresem obchod@lampshracky.cz


© 2009 lampshracky.cz
webdesign, CMS, SEO by AG TOP TIP